Vanaf 1 juli weer volledig open!

YESSSSS! Vanaf volgende week woensdag 1 juli is iedereen óók binnen weer van harte welkom bij Trifora Sports & Health Club!

Met spanning hebben we gisteravond allemaal gekeken naar de persconferentie waarin gelukkig goed nieuws werd gemeld. Naast de versoepelingen die er zijn aangegeven voor fitnessclubs vinden wij het belangrijk om de veiligheid van jullie en van onze medewerkers te waarborgen. Wij houden ons daarom ook aan de maatregelen vanuit het RIVM.

Heropening 1 juli
Vanaf woensdag 1 juli kun je weer binnen fitnessen, groepslessen volgen, genieten van de wellness, een lekkere smoothie bestellen in onze horeca en/of de kidsclub gebruiken, zodat jij zelf weer lekker kunt binnen sporten.

Voor al deze faciliteiten dien je te reserveren via de gratis Sportivity App. Download deze in de app/playstore op je telefoon. De link voor het activeren van je account kan je aanvragen via info@trifora.nl of bel met de club. 


Het reserveren zorgt ervoor dat iedereen veilig gebruik kan maken van onze verschillende faciliteiten. Je kunt maximaal zeven dagen van tevoren reserveren. In de app vind je de duur van de tijdsblokken en hoeveel mensen er maximaal kunnen deelnemen per activiteit. 

Vanaf 1 juli wordt je lidmaatschap weer volledig geactiveerd. Bekijk in de app of je alle faciliteiten aan hebt staan die je graag wilt gebruiken. 
 

Spelregels binnen sporten
De afgelopen weken hebben wij onze club klaargestoomd voor de heropening op woensdag 1 juli. We hebben maatregelen genomen om sporten in de club zo veilig mogelijk te laten verlopen. We doen dit samen mét jullie. Neem onderstaande tijdelijke regels daarom aandachtig door voor je de club bezoekt. 

* Veilige doorstroom: Volg de aangegeven routes in en om de club. Wij hanteren looproutes.
* Reserveren verplicht: Dit geldt voor alle faciliteiten m.u.v. onze horeca.
* Kom niet te vroeg: Kom maximaal 5 minuten voor aanvang van je reservering.
* Gezondheidscheck bij binnenkomst: Een korte gezondheidscheck is verplicht voor onze leden en medewerkers.
* Kleedkamers: Als je gebruik maakt van de wellness of zwemles hebt, mag je de kleedkamers gebruiken inclusief de aangegeven lockers en douches. Kom je alleen sporten en maak je geen gebruik van de wellness (fitness, groepslessen, tennis) dan kun je geen gebruik maken van de kleedkamers, lockers en douches. 
* Desinfecteren: Alle materialen worden meerdere keren per dag intensief gereinigd. Iedereen is verplicht om zelf zijn/haar materialen zowel voor als na gebruik te reinigen.
* 1,5 meter: Overal in de club is 1,5 meter afstand houden verplicht.
* Klaar met trainen? Volg hierin ook weer de aangegeven looproute via de horeca naar buiten. Na je training een tussenstop in de horeca voor een heerlijke smoothie kan natuurlijk ook!

Wij kunnen in ieder geval niet wachten om jullie met een warme glimlach weer in onze club te mogen ontvangen!

Contact

Trifora Sports & Health Club
Kotkampweg 65
7531 AS Enschede

053 43 44 748
Vanaf 1 juli weer volledig open!

Vanaf 1 juli weer volledig open!

Geplaatst op: 2020-06-25

YESSSSS! Vanaf volgende week woensdag 1 juli is iedereen óók binnen weer van harte welkom bij Trifora Sports & Health Club! Met spanning hebben we gisteravond allemaal gekeken naar de per...

Lees meer Meer nieuws
Zomeractie! 12 weken onbeperkt sporten voor maar €139

Zomeractie! 12 weken onbeperkt sporten voor maar €139

Geplaatst op: 2020-06-08

We zijn weer gestart met onze zomeractie. Voor €139 kun jij 12 weken lang onbeperkt gebruik maken van al onze faciliteiten. Naast fitness en groepslessen mag je dus ook gebruik maken van onze tennis en w...

Lees meer Meer nieuws

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.